به نام خالق مهر ..
مادر بسیار عزیزم سلام . روزت مبارک . دوست داشتم کمی از تو برای دوستانم بگویم اما واژه ها قادر نیستند قدر تو را بیان کنند با این حال همینقدر می گویم که :

تو گنج و گوهر و عطیه ای خاص از سوی خدایی .. مهر و محبت و فداکاری و صبوری ات بسیار شگفت انگیز و ستودنی است و اگر در این کویر دنیا ، سایه تو بر سرم نبود شاید هرگز راه درست زندگی را نمی یافتم و به بزرگترین نعمت الهی یعنی " عشق به خدا " نمی رسیدم گر چه در این وادی هنوز مانند کودکی ، سخت نیازمند به هدایت هستم  اما با تمام وجود به تو می بالم  و همیشه به داشتنت افتخار می کنم ..کلام تو گویی گنجی از حکمت است که اگر بخواهم خلاصه ای از آن چه به من آموخته ای را در جام  یک جمله ریخته و به دیگران بنوشانم می گویم :

خوشبختی در کسب خشنودی خداست و حال باید به این فرمول جمله ای دیگر از بزرگان بیفزایم که : خشنودی خدا در رضایت مادر است ...

گر چه من همیشه برایت باعث رنج و زحمت بودم اما تو همواره برایم رحمت الهی بودی و هستی و خوب می دانم که هر چه دارم از دعای توست که همواره بدرقه راه زندگی من است و  اگر من به وسعت چندین آسمان گل و گوهر تقدیمت کنم حتا لحظه ای از محبت های تو را نمی توانم جبران کنم
از خداوند بسیار مهربان می خواهم همواره سلامت باشی و با حضورت همچون همیشه ، آسمان زندگی مرا چراغان و نورانی و زیبا کنی ..

 

{jcomments off}

نسخه پرفسفر فرشته ..

با داشتن یک ارتباط خوب

با خدا و خوب بودن و خوبی

کردن ، می توان از دیگران

سبقت گرفت و برتر شد..

 

ایده های فرشته

آدرس اینستاگرام  :

https://www.instagram.com/mitra.Aghdasia

 

کانال تلگرام دوستان خدا  :

https://telegram.me/FereshteyeMehr

حاضرین در سایت

ما 49 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدیدها

آیه ی ماه

  دوستان خدا
به جز اهل تقوا نباشند
ليکن اکثر مردم از اين مطلب
آگاه نيستند .  انفال - 34

نامه به خداوند

❤  ❤   ❤   

جستجو در سایت

آخرین مطالب

پربازدیدترین ها